2020, Türkiye Kış Açık Takımlar Briç Şampiyonası

YARI FİNAL

GRUP A –
FİKSTÜR
GRUP B –
FİKSTÜR
GRUP C –
FİKSTÜR
GRUP D –
FİKSTÜR
SAYILKANHALEZERPEKŞENVAHABOĞLU
BAŞKENT SEKANSMİRA KONTRATSARPZABUNOĞLU
ONKOODTÜ MAVİECURRB CLUB
KALENDERDİAZEMRIFKINİCO
KISMETAKGÜLMcMAUGHKIZIL
ANGORAODAK GÖZKAFİLTC
KEYSAYRANCIMİKADOKIŞ SİGORTA
GENÇLERIMPACTTAKIMANKA
HCİMELMADAĞBERGMENAIRWAYS
TUTARLIFITIFITIODTÜ YKBRİÇ KLİNİK
BİLİCİHOPEATILGANDİNOTASK
UMUTBATIKENT B.K.EKİNSUBAR-SU

Yarı Final Maç Saatleri


17-19 Ocak 2020, tarihlerinde 12’şerli, 4 grup ile lig usulü,
Final Etabı ise 25-26 Ocak tarihlerinde 16 takım, 10 maç swiss şeklinde oynanacaktır.

Kuralar 13 Ocak 2020 Pazartesi günü çekilecektir, turnuva ücreti 500 TL.’dir. Yurt içinde hiçbir takımda oynamamış oyuncu ile değiştirme veya ekleme kabul edilecektir.

Not: Yarı finale katılmaya hak kazanan takımların, en geç 10 Ocak 2019 Cuma tarihine kadar kulüp yetkililerine yarı final etabına katılıp katılmayacaklarını bildirmeleri ve bu tarihe kadar turnuva katılım ücretlerini kulüp yetkililerine ödemeleri gerekmektedir. Katılmayan ve turnuva ücretlerini ödemeyen takımlar yerine kulüp yetkilisi sıradaki takımı davet edecektir. Kulüp kotasının dolmaması durumunda Ankara İl Temsilciliği başka bir kulüpten sıradaki takımı davet edecektir.


Şampiyona Hilton Garden Inn Ankara Gimat otelde yapılacaktır. (Yol tarifi: https://g.page/HiltonGardenInnAnkaraGimat?share )

——————————————————————————————————

Kayıt olan takım listeleri

1.ETAP

Şampiyonaya katılacaklar başvurularını en geç 29 Ekim 2019, Salı gününe kadar oynayacakları kulüplere yapmak zorundadırlar . Oyuncuların vize yapma zorunluluğu vardır. (Takımlar başvurularını kulüplere form ile yazılı olarak yapacak olup online kayıt işlemi yapmayacaklardır. Online kayıt yapma görevi kulüplere aittir. Kayıt TBF sitesi üzerinden olacaktır. ) 

Başvuru Formu
Kayıt olan takımlar

Katılım ücreti 350 TL’dir. (Oyuncularının tümü 25 yaş altı oluşan takım ücreti 50 liradır.) Online kayıt ücreti, belirlenen ücrete dahildir. Takımlar katılım ücretlerini kayıt yaptırdıkları kulübe ödeyeceklerdir. Şampiyona düzenleyebilmek için o kulübe en az 8 takım başvurusunun yapılması gerekmektedir. 8 takım oluşturamayan kulüpler eleme etabı yapamayacaktır.Maçlar 30 Ekim 2019 – 1 Ocak 2020 tarihleri arasında yapılacaktır.

Maçlar başvuru yapılan kulüpde oynayacaklardır. 2.Etap’a kalacak olan takımların kotaları ve fikstür 1 Kasım 2019, Çarşamba günü sitemizde yayınlanacaktır.

Maçları tek devreli veya çift devreli olarak yapılabilecektir. Kulüplerin maç programlarını 30 Ekim 2019 tarihinde bildirmeleri gerekmektedir. Fikstür İl Temsilciliği tarafından hazırlanıp kulüplere gönderilecektir.

Maçlar en az 12 board üzerinden oynanacaktır. Maç sonuçları yeni VP skalasına göre hesaplanacaktır.

Yetkili tüm direktörler maç sonuçlarını Ankara İl Temsilciliğine ait www.vugraph.com daki kendilerine ait bölümlere, en geç bir sonraki gün saat 18:00 a kadar girecektir.

www.bricankara.com sitesinde yayınlanacak olan her türlü duyuru ve sonucun taraflarına tebliğ edildiğini kabul etmiş olacaklardır.

FİNAL ETABI

TAKIM LİSTELERİ

TAKIM SAYISIKOTA
ANGORAFİKSTÜR107
ANKAFİKSTÜR1611
ABKFİKSTÜR117
ÇAYYOLUFİKSTÜR1611
JEOFİZİKFİKSTÜR96
KONTRATFİKSTÜR96